Kaymakamdan, Kazım Karabekir’e ödül! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Kaymakamdan, Kazım Karabekir’e ödül!


Tirebolu Kazım Karabekir Ortaokulu’nun tüm öğretmenleri, Kaymakam Yüce’den Başarı Belgesi aldılar…

Geride bıraktığımız 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı’nda akademik, sosyal, kültürel ve sportif alanlarda başarılı bir dönem geçiren Tirebolu Kazım Karabekir Ortaokulu’nda, tüm öğretmenlere İlçe Kaymakamı Salih Yüce tarafından Başarı Belgesi verildi. Dönem sonunda okulda gerçekleşen toplantıda kurumdaki eğitim kadrosunun tamamı Başarı Belgesi ile taltif edildi.

20 Kasım Perşembe günü Kazım Karabekir Ortaokulu’nda öğretmenlerle bir araya gelen Kaymakam Yüce, beraberinde öğretmen eşi Mina Yüce ve Garnizon Komutanı Hakan Baştürk olduğu halde, Öğretmenler Odasında toplantı yaptı. Okul müdürü Nail Vuruşan ve komşu okul müdürü Eyüp Yıldırım’ın da hazır bulunduğu toplantıda, Kazım Karabekirli yönetici ve öğretmenlere teşekkür eden Kaymakam Yüce, tüm öğretmenleri Başarı Belgesiyle taltif ederken; öğretmenlik mesleğinin önemini vurguladı.

Okulda gerçekleşn toplantı sonunda Kazım Karabekirli tüm öğretmenlere Başarı Belgesi takdim eden Kaymakam Yüce; vatanına, milletine bağlı, bayrağına sevdalı, milli ve manevi değerleri özümseyen ve ülkesini daha da ileriye taşıyacak nesillerin öğretmenler tarafından yetiştirildiğine dikkat çekerek, başarılı bir dönemi geride bırakan Kazım Karabekirli öğretmenleri kutladı ve başarılarının devamını diledi.

Tirebolu’nun gözde okullarından Kazım Karabekir Ortaokulu öğretmenlerinin geride bıraktığımız dönemde gösterdiği başarıdan dolayı İlçe Kaymakamı tarafından ödüllendirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren okul müdürü Vuruşan, Kaymakam Yüce’ye ve öğretmenlere teşekkürlerini sundu ve tüm meslektaşlarına iyi tatiller diledi.