Kazım Karabekir’de kurslara devam…

Tirebolu Kazım Karabekir Ortaokulu Müdürlüğü, 5 yıldır başarıyla sürdürdüğü Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını bu yıl da erken başlattı…

Tirebolu’nun merkez okullarından Kazım Karabekir Ortaokulu Müdürlüğü, öğrencilerini daha iyi yetiştirmek ve yarınlara hazırlamak için okul bünyesinde 5 yıl önce başlattığı kurs geleneğini bu yıl da sürdürüyor. Okulda 23 Eylül’de sadece hafta içi başlatılan kurs çalışmalarının 30 Eylül’den sonra hafta sonlarına da kaydırılacağı ifade edildi.

 

 

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı’nda 8’nci sınıflar için uygulanan Destekleme ve Yetiştirme Kursları’nın, bu yıl 5’ncisini gerçekleştirdiklerini bildiren okul müdürü Nail Vuruşan, bu kursların öğrencilerin yetişmesinde önemli bir yer tuttuğunu belirterek, son sınıf öğrencilerinin bu etkinliğe yoğun ilgi göstermesinden çok memnun olduklarını kaydetti.

Söz konusu kurslar için öğrencilerden herhangi bir karşılık beklemediklerini ve öğretmenlerin de fedakarlık yaparak bu kurslara can-ı gönülden katıldıklarını da belirten Vuruşan, kurs çalışmalarına katılan öğretmenlere teşekkür ettiğini dile getirdi ve bu kurslar sayesinde öğrencileri geleceğe hazırlamaktan mutlu olduklarını söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir