Kazım Karabekir’den, anlamlı etkinlik! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Kazım Karabekir’den, anlamlı etkinlik!


Tirebolu Kazım Karabekir Ortaokulu Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle okulda görev yapan öğretmenlerini, aynı okuldan emekli olan öğretmenlerle buluşturdu…

Tirebolu Kazım Karabekir Ortaokulu Müdürlüğü, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle anlamlı bir etkinlik yaparak, okulda görev yapan öğretmenlerini, aynı okuldan emekli olan öğretmenlerle buluşturdu.

22 Kasım Cuma günü gerçekleşen etkinlikte, emekli öğretmenlere kahvaltı veren Kazım Karabekir Ortaokulu, bir ilki yaşadı ve okuldaki öğretmenlerin, mesleğe uzun yıllarını vermiş olan eğitimcilerin tecrübe ve deneyimlerinden yaralanmasını sağladı. Gayet samimi bir ortamda geçen etkinlikte katılımcı eğitimcilere teşekkür eden okul müdürü Nail Vuruşan, bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini belirterek, genç öğretmenlerin emekli öğretmenlerden önemli feyzler aldığını söyledi.

Kazım Karabekir’deki etkinliğe katılan emekli öğretmenler, eski okul anılarını anlatıp, genç meslektaşlarına önemli tavsiyelerde bulundular. Emekli öğretmenlerin geçmişi özlemle yadetmeleri ve eski okul anılarını genç meslektaşlarıyla paylamaları, memnuniyetle karşılanırken; okulda gördükleri fiziki güzelleşme ve iyileştirmenin, eğitim ve öğretime büyük katkı sağlayacağını dile getirdiler. Kazım Karabekir’deki etkinlik günün anısına çektirilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.