Kazım Karabekir’den bir 3’ncülük daha… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Kazım Karabekir’den bir 3’ncülük daha…


Espiye’de yapılan Giresun Okullararası Yıldız Erkekler Voleybol İl Birinciliği’nde ilçemiz temsilcisi Kazım Karabekir Ortaokulu yine il 3’ncüsü oldu…

Tirebolu Kazım Karabekir’den bir üçüncülük daha. Final müsabakaları Espiye’de yapılan Giresun Okullararası Yıldız Erkekler Voleybol İl Birinciliği’nde temsilcimiz Kazım Karabekir Ortaokulu, basketboldan sonra voleybolda da il üçüncüsü oldu. Kazım Karabekir’i bu şampiyonaya okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Muhammet Bektaş hazırladı.

Bulancak Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’nun birinci ve Espiye Süleyman Demirel Ortaokulu’nun da ikinci olduğu müsabakalarda ilçemiz temsilcisi Kazım Karabekir Ortaokulu’da üçüncülükle yetinmek zorunda kaldı. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut’un da katıldığı Ödül Töreninde, il üçüncüsü olan temsilcimiz Kazım Karabekir Ortaokulu’na kupayı Espiye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü hemşerimiz Hasan Tolga Cebeci verdi. Espiye’deki final müsabakaları Muhsin Yazıcıoğlu Spor Salonunda 24 Şubat Cuma günü gerçekleşti.