Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
YAŞAM

Kemaloğlu Ailesinin Acı Günü!

Tirebolu’nun Halkovalı semti sakinlerinden merhum Bilal Kemal ve Sevim Kemal’in küçük kızları Yıldız Kemal Budakçı (47), akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle genç yaşta hayata veda ederek, ailesini ve sevenlerini yasa boğdu…

Tirebolu’nun Demirci Mahallesi Halkovalı sakinlerinden merhum Bilal Kemal ve Sevim Kemal’in en küçük kızları Yıldız Kemal Budakçı (47), bir süredir devam eden akciğer rahatsızlığı nedeniyle genç denebilecek bir yaşta hayata veda ederek, Kemaloğlu ailesini ve sevenlerini üzdü.

Merhum Bilal Kemal ve Sevim Kemal’in, 6 evladından biri olan evli ve 2 çocuk annesi Yıldız, uzun bir süreden beri koa hastalığı ve akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle hastanelerde yaşam savaşı veriyordu. Dr. Cumali Budakçı ile evli olan, biri kız ve biri de erkek 2 çocuk annesi Yıldız Budakçı, Giresun’da ikamet ediyordu. Kemaloğlu ailesinin en küçük kızı olan talihsiz kardeşimiz, 10 Ekim Perşembe gecesi yatmakta olduğu hastanede son nefesini vererek hayata veda etti ve ailesiyle yakınlarını hüzne boğdu. Genç yaşta yaşamını yitiren 2 çocuk annesi Yıldız için, 11 Ekim Cuma günü Tirebolu’da hazin bir tören düzenlendi.

Tevfik, Ali, Ahmet, Necla ve Esma’nın biricik kardeşleri olan Yıldız’ın cenazesi, Halkovalı’daki baba evinde alınan helallikten sonra Cuma Namazı öncesinde ailesi ve yakınları tarafından Halkovalı Merkez Camiine götürüldü. Cenaze törenine katılanlar Yıldız’ın ailesine ve yakınları taziyelerini iletirlerken; annesi ve kardeşleri gözyaşı döktü. Ölümü Halkovalı’da büyük üzüntü yaratan Yıldız’ın cenazesi, Cuma Namazının ardından kılınan namazdan sonra gözyaşları arasında aynı semtteki Aile Kabristanlığında toprağa verildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhume kardeşimize Allah’tan gani gani rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına da başsağlığı diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun…      

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler