Kız İmam-Hatip’te 10/A Sınıfı şampiyon… - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Kız İmam-Hatip’te 10/A Sınıfı şampiyon…


Beden Eğitimi Öğretmenliğini eski profesyonel futbolculardan Çetin Durkaya’nın yaptığı Tirebolu Kız İmam-Hatip Lisesi’nde, Sınıflararası Voleybol Şampiyonası düzenlendi…

Tirebolu Kız İmam-Hatip Lisesi, Beden Eğitimi Öğretmeni Çetin Durkaya ile sportif faaliyetlerde de ön plana çıkmaya başladı. Eski profesyonel futbolculardan Beden Eğitimi Öğretmeni Durkaya, içinde bulunduğumuz dönemde görev yapmaya başladığı Kız İmam-Hatip Lisesi’nde önemli işlere imza atıyor.

Sporu ve özellikle futbolu çok seven öğretmen Durkaya, okuldaki asli görevinin yanı sıra; ilçede polislik, astsubaylık ve KPSS’ye girmek için hazırlanan gençlere de verdiği kurslarla da ön plana çıkıyor. Çok sayıda gencin sınavları kazanmasında emeği olan ve gençlere önderlik yapan Beden Eğitimi Öğretmeni Durkaya’nın, bu jesti kamuoyunda takdirle karşılanırken; okuldaki öğrenciler de spor adamı Durkaya ile daha çok ve daha güzel spor yapma imkanı buluyorlar. Sporu ve gençleri çok sevdiğini söyleyen yardımsever öğretmen Durkaya, görev yaptığı okulunda son olarak Sınıflararası Voleybol Turnuvası düzenledi. Öğrenciler arasında yoğun ilgi gören turnuvada 10/A Sınıfı şampiyon olurken; okuldaki sportif çalışmalarını aralıksız olarak sürdüren Durkaya’nın, yaptığı etkinlikler, idarecilerin de takdirini kazanıyor. Bravo Çetin Hoca, okul içinde ve okul dışında yaptığın özverili çalışmalarından dolayı seni yürekten kutluyoruz.