Köy okulundan, Bektaş İnşaat’a teşekkür!

Tirebolu’nun Karaahmetli Köyünde bulunan Öğretmen Gürbüz Albay İlk/Ortaokulu Müdürlüğü, okula maddi ve manevi yardımlarını esirgemeyen Temel Bektaş ile oğlu Salim Bektaş’a birer Teşekkür Belgesi verdi…

Tirebolu’nun Karaahmetli Köyünde bulunan ve müdürlüğünü Murat Temiz’in yaptığı Öğretmen Gürbüz Alpay İlk/Ortaokulu, geride kaldığımız dönem içinde okulda ve okul bahçesinde yapılan iyileştirme çalışmalarıyla güzel ve göz okşayıcı bir hale gelirken; bu hususta okula önemli yardımları olan Bektaş İnşaat Şirketi temsilcilerine minnettar kalındı.

Karaahmetli Gürbüz Alpay İlk/Ortaokulu Müdürü Semiz, Tirebolu’nun Körliman Mahallesinde faaliyet gösteren ve yardımseverliğiyle tanınan Bektaş İnşaat’a teşekkür belgelerini sunmak için, şirket sorumluları Temel Bektaş ve oğlu Salim Bektaş’ı iş yerinde ziyaret etti. Bektaş İnşaat’ın kendilerine maddi ve manevi olarak önemli destekte bulunduğunu belirten müdür Semiz, şirket sorumlularına minnet duygularını ileterek, her ikisine de ayrı ayrı Teşekkür Belgesi takdim etti. Eğitime her zaman destek verdiğini ifade eden hayırsever iş adamı Temel Bektaş, Karaahmetli Köyü İlk/Ortaokulu Müdürü Semiz’i, gösterdiği duyarlılıktan dolayı tebrik etti. Bu arada,  Tirebolulu iş adamı Bektaş’ın, Karaahmetli Köyündeki okula verdiği desteğin, köyde ve Milli Eğitim camiasında da büyük memnunluk yarattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir