Kumyalı sahili pırıl pırıl oldu… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Kumyalı sahili pırıl pırıl oldu…


Belediye Başkanı Karapıçak, Tirebolu’yu yaza hazırladıklarını belirterek, Kumyalı sahiline masalı oturaklar da kurulduğunu söyledi…

Tirebolu yaza hazırlanıyor. İlçe sahilindeki ana refüjleri ve gezinti yerlerini tek tek elden geçiren Tirebolu Belediyesi, Hamam Mahallesi altında bulunan Kumyalı sahilini pırıl pırıl yaptı.

Vatandaşların bahar ve yaz aylarında temiz deniz havası alarak rahatça gezebilmeleri için Kumyalı sahiline dubalar, lale oturakları ve sokak satrancının yanı sıra masalı oturaklar da koyduklarını bildiren Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, bahar ve yaz aylarında ziyaretçi akınına uğrayan ve ilçe sakinlerinin en gözde gezinti yerlerinden biri olan Kumyalı sahilinin, yeni görünümüyle göz kamaştırdığını ifade ederek, “Karadeniz’in incisi olan Tirebolu’muzun her tarafının görülmeye değer bir şehir olduğunu kanıtlamak istiyoruz ve bu amaçla da tüm ekiplerimizle ilçemizi gül bahçesine çevirmek için çaba sarfediyoruz. Yaz ayları ilçemiz sahillerinde gezmek ve temiz hava almak isteyenler özellikle Kumyalı sahilinde hayat bulacaklar” dedi.