Son Dakika

Temmuz 16 2024 | Salı
YAŞAM

Kurucu muhtar Kadıoğlu’nu kaybettik!

Tirebolu’nun Körliman Mahallesi eski ve kurucu muhtarı Nevzat Kadıoğlu, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti ve sevenlerini üzüntüye boğdu…

Tirebolu’nun Körliman Mahallesi’nin eski ve kurucu muhtarı Nevzat Kadıoğlu, yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti ve Kadıoğlu ailesiyle, yakınlarını ve sevenlerini derinden üzdü.

Körliman Mahallesinin renkli ve sevilen isimlerinden olan, mahallede ilk muhtarlık görevini yapan evli ve 2 erkek çocuk babası Nevzat Kadıoğlu, bir süreden beri yakalandığı amansız hastalıkla mücadele ediyordu. Körliman Mahallesi sakinlerinden merhum Ahmet ve merhume Zekiye Kadıoğlu’nun büyük oğlu, Tirebolu Belediye Başkan Yardımcısı Besim Kadıoğlu’nun abisi, Sadiye Kadıoğlu’nun eşi, Ahmet ve Gökhan’ın biricik babaları Nevzat Kadıoğlu, aynı zamanda Tirebolu Belediye Meclis Üyesi Halil Kadıoğlu’nun da amca oğlu idi. Körliman Mahallesinde yediden yetmişe herkes tarafından tanınan ve gençlik yıllarında mahalle takımında futbol da oynayan Kadıoğlu, ilçede sevecen kişiliğiyle tanınıyordu. Mahallede esnaflık yapan ve uzun süreden beri rahatsız olan eski muhtar Kadıoğlu, 18 Ekim Cuma günü düzenlenecek hazin törenden sonra Kurucakale Mezarlığında son yolculuğuna uğurlanacak. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına da başsağlığı diliyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler