Lider Altunsu, hız kesmedi: 1-0 | Tirebolu Ekspress Haber

Lider Altunsu, hız kesmedi: 1-0

Ligde ilk yarının son maçını Giresun’da en yakın takipçisi Çınarlarspor ile yapan Tirebolu temsilcisi, İbrahim Yılmaz’ın tek golüyle galip geldi ve grubunda liderliğini perçinledi…

Giresun İkinci Amatör Küme Futbol Liginde güzel sonuçlar valmaya devam eden Tirebolu temsilcisi Altunsuspor, ilk devrenin son maçında Giresun’da en yakın takipçisi Çınarlarspor’u da yenerek, liderliğini sürdürdü.

14 Nisan Pazar günü Etbaşoğlu Stadı’nda Giresun temsilcisi Çınarlarspor’un konuğu olan Sarı-Lacivertliler, hızlı başladıkları maçın 2’nci dakikasında İbrahim Yılmaz’ın golüyle 1-0 öne geçtiler. Grubunda kendisini takip eden Çınarlar karşısında farkı arttırmak için çaba gösteren Altunsu’nun  ilerleyen bölümlerde attığı goller geçerli sayılmayınca, bu zorlu karşılaşma maçın başlarında atılan tek golle sona erdi. Bu galibiyetle liderliğini perçinleyen Tirebolu temsilcisi, puanını 17’ye çıkarırken; en yakın rakibine 4 puanlık bir fark attı.

Ligde 14 maçlık maratonun ilk yarısı sona ermiş olup, ikinci devreye ara vermeden başlanacak. Tirebolu temsilcisi Altunsu, ikinci yarıdaki ilk maçını evinde Bulancak Bahçelievlerspor ile yapacak. Devreyi grubunda lider kapayan Altunsu, 1-0 yendiği Çınarlar karşısında şu kadrosuyla oynadı: Ömer Lütfi – Mustafa (Bahadır), Suat, Orhan, Mesut – İzzet, İbrahim Çolak, İbrahim Yılmaz, Fatih Domaç – Mehmet Kanber, Ali Kılıç.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir