Liselerarası Futsal İl Birinciliği Tirebolu’da yapıldı! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Liselerarası Futsal İl Birinciliği Tirebolu’da yapıldı!


Ev sahibi Tirebolu’dan temsilci bulunmayan şampiyonada Giresun Liselerarası Futsal İl Birincileri belli oldu…

2018-2019 dönemi Giresun Okul Sporları Genç Kızlar ve Genç Erkekler Futsal İl Birinciliği müsabakaları Tirebolu’da yapıldı ve bu şampiyonada ilimizi temsil edecek okullar belli oldu. Ev sahibi Tirebolu’dan temsilci bulunmayan şampiyona bir hayli heyecanlı geçti.

Genç Kızlar Futsal İl Birinciliğinde finali Yağlıdere Anadolu Lisesi ile Sosyal Bilimler Lisesi arasında oynandı. Normal süresi 1-1 biten maçta penaltı atışları sonunda 3-2 galip gelen Yağlıdere temsilcisi şampiyon oldu. Genç Erkekler kategorisinde ise Atatürk Anadolu Lisesiyle Lokman Hekim Mesleki ve T.A.L. karşı karşıya geldi ve rakibini 4-2’lik skorla yenen Atatürk Anadolu Lisesi il birinciliğine ulaştı.

Şampiyona sonunda Tirebolu Grubunda dereceye giren okullara 27 Aralık günü düzenlenen törende kupa ve madalyaları verildi. Ödül Törenine Tirebolu Gençlik ve Spor İlçe Müdür Vekili Hasret Özer ile Yağlıdere Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Habil Kır, Güce Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Zeyni Al ve Yağlıdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Öztürk’de katıldı. Törende il birincisi  olan ekipler büyük sevinç yaşadılar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir