M. Akif’in, Yeni Durağı Kütahyaspor! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

M. Akif’in, Yeni Durağı Kütahyaspor!


Tirebolulu deneyimli kaleci Mehmet Akif Önal, 2019-2020 sezonunda BAL Ligi ekiplerinden Kütahyaspor’da forma giyecek…

Tirebolu’nun yetiştirdiği deneyimli kalecilerden Mehmet Akif Önal, yeni sezonda Kütahyaspor forması giyecek. Son 3 sezondur BAL Ligi ekiplerinden 1968 Aksaray Belediyespor’da oynayan ve geride kalan sezonda takımının 3. Lige çıkmasında büyük pay sahibi olan tecrübeli eldiven, yeni sezon için BAL Ligi takımlarından Kütahyaspor ile anlaştı.

Futbola memleketi Tirebolu’da başlayan ve buradan Giresunspor’a geçen kaleci M. Akif, Yeşil-Beyazlı takımla birlikte Yozgatspor ve Körfez İskenderun gibi takımlarda profesyonel futbolcu olarak çok sayıda maça çıktı. Son 3 sezondur BAL Ligi ekiplerinden Aksaray Belediyespor forması giyen deneyimli eldiven, Aksaray’ın geçen sezon 3. Lige çıkmasında büyük pay sahibi oldu. 2016’de gittiği Aksaray’da önceki sezon lig boyuncu sadece 10 gol yiyen ve o sezon Türkiye Liglerinin en az gol yiyen kalecisi olarak ün yapan M. Akif, 2019-2020 sezonunda yeni takımı Kütahyaspor için ter dökecek.

Tirebolulu başarılı ve deneyimli eldiven M. Akif’e, yeni takımında başarılar diliyor ve Kütahyaspor’a da hayırlı-uğurlu olmasını temenni ediyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir