Son Dakika

Haziran 20 2024 | Perşembe
SİYASET

Meşe’ye, Tirebolu’dan tam destek!

MHP’den Giresun 2’nci sıra milletvekili adayı olan başarılı iş insanı Fatih Meşe, seçim startını doğum yeri Tirebolu’da verdi…

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun 2’nci sıra milletvekili adayı Fatih Meşe’ye, doğum yeri olan Tirebolu’dan yoğun destek var. Fatih Meşe’nin, parti teşkilatında ve özellikle Tirebolu’da oldukça yoğun destek bulacağını bildiren arkadaşları, kendisine çok güvendiklerini belirterek, onu TBMM’de görmek istediklerini kaydettiler. Seçim startını Tirebolu’da veren ve yaptığı ilk esnaf ziyaretlerinin ardından Doğal Dükkan’da bir de İftar Yemeği düzenleyen Meşe, Giresun’a hizmet için yola çıktığını belirterek, “Bizim sevdamız, ülkemize ve milletimize hizmet etmek ve siyaseti halkımızın menfaatleri doğrultusunda yapmaktır. Meclis çatısı altında şehrimize en iyi hizmeti vermek adına çıktığımız bu kutlu yolda değerli hemşerilerimizden destek bekliyoruz. Her şey önce Türkiye, her şey önce Giresun sloganıyla çıktığımız bu yolda hep birlikte başaracağız” şeklinde ifadeler kullandı ve Giresunlulara bu konuda çok güvendiğini söyledi. 

Tirebolu’da doğup büyüyen ve başarılı bir iş insanı olan Fatih Meşe’nin, toplumda çok sevildiği ve sosyal hayatta da etkin bir yapıya sahip olduğu belirtilirken; kendisinin siyasette de memleketine hizmet edecek yeterliliğe haiz olduğu ifade ediliyor. Meşe’nin, TBMM çatısı altında memleketine çok yararlı hizmetlerde bulunacağına yürekten inandıklarını bildiren yakın arkadaşları ve çevresi, “Onun gibi değerli ve memleket sevdalısı bir hemşerimizi Meclise yollamak için var gücümüzle çalışacağız. Bizler, kendisine çok inanıyor ve güveniyoruz. MHP çatısı altında girdiği kutlu yolda kendisine başarılar diliyoruz” şeklinde görüş ifade ettiler.

 

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler