Metin Aydın, Tireboluspor’da Sportif Direktörlüğe getirildi… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Metin Aydın, Tireboluspor’da Sportif Direktörlüğe getirildi…


Yapılan kongre sonucu yönetim değişikliğine giden ve Adem Kemal’ın başkanlığa getirildiği Mavi-Beyazlı ekipte, teknik heyette de değişiklikler oldu…

Tireboluspor Kulübünde gerçekleşen kongre sonrasında, hem yönetimde ve hem de teknik heyette değişiklikler yapıldı. Adem Kemal’ın başkanlığa getirildiği Tireboluspor’da, deneyimli teknik adam Metin Aydın, Sportif Direktör olurken; Mehmet Karahasanoğlu’da yardımcı antrenör ve kaleci antrenörlüğü görevine tayin edildi.

Daha önceki dönemde Mavi-Beyazlı kulüpte teknik adam olarak görev yapan Hasan Atalay ile kaleci antrenörü İlkay Yazıcı’nın Tireboluspor Kulübünde gerçekleşen kongre sonrasında, hem yönetimde ve hem de teknik heyette değişiklikler yapıldı. Adem Kemal’ın başkanlığa getirildiği Tireboluspor’da, deneyimli teknik adam Metin Aydın, Sportif Direktör olurken; Mehmet Karahasanoğlu’da yardımcı antrenör ve kaleci antrenörlüğü görevine tayin edildi.

Daha önceki dönemde Mavi-Beyazlı kulüpte teknik adam olarak görev yapan Hasan Atalay ile kaleci antrenörü takımla ilişikleri kesilirken; yeni Yönetim Kurulunun aldığı karar sonucu Metin Aydın, Sportif Direktörlüğe ve Mehmet Karahasanoğlu’da Yardımcı Antrenörlüğe getirildi. Her iki teknik adam geçen haftadan itibaren göreve başlarken; Yönetim Kurulunda da görev bölümü yapıldı.

9 kişiden oluşan yeni Yönetim Kurulunda Adem Kemal başkanlığında gerçekleşen görev dağılımı sonrasında, Başkan Yardımcılığına Ömer Topal, Sayman ve Muhasipliğe Saure Toraman, Genel Sekreterliğe Erdem Yılmaz, Genel Kaptanlığa Mahmut Bora getirilirken; Selami Üstün, Mehmet Kavga, Seçil Doboğlu ve Şeker Yılmaz Faal Üye olarak yönetime girdiler. Tireboluspor’da ayrıca, Denetleme Kuruluna Şafak Takır, Şaban Aydın Aslan ve Mehmet Aycı asil üye olarak girerken; Mavi-Beyazlı kulüpte Federasyon Temsilciliğine Şafak Takır ve Disiplin Kuruluna da Şaban Aydın Aslan ile Fikret Kanber seçildiler.