MHP adayı Şen: “Değişim için geliyoruz” - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

MHP adayı Şen: “Değişim için geliyoruz”


Tirebolu Belediye Başkan adayı Fikri Şen, 31 Mart Yerel Seçimleri için yaptığı saha çalışmalarına hız verdi…

31 Mart 2019’da yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için saha çalışmalarına hız veren ve ilçedeki vatandaşlarla sıcak diyaloglar kuran MHP Belediye Başkan adayı Fikri Şen, Tirebolu’ya hizmet için göreve talip olduğunu belirterek, “Değişim için geliyoruz” dedi.

Tirebolu’ya şeffaf belediyeciliği getirmek için yola çıktığını ve amacının Tirebolu insanına hizmet olduğunu söyleyen MHP adayı Şen, “35 yıllık mesleki tecrübem ve bürokraside elde ettiğim deneyimlerimle çok sevdiğim ilçeme hizmet etmek ve insanlarımızın dertleriyle dertlenmek, en büyük idealim olacak. İlçe halkımızla el ele verip var gücümüzle Tirebolu’yu hak ettiği yere getirmek için gece-gündüz demeden çalışacağım. Güzide ilçemiz Tirebolu’yu, naif ve sıcakkanlı hemşerilerimizle daha yukarılara taşımaya ve hak ettiği seviyeye getirmeye çalışacağız. Benim tek sevdam Tirebolu’dur. Tirebolu’ya çağ atlatmak için devlet tecrübemi de ortaya koyup, hizmetin en iyisini ve en kalitelisini sunmak için tüm gücümü sarfedeceğim. Benim tek idealim, çok sevdiğim ilçeme ve büyük değer verdiğim Tirebolu insanına hizmettir” diyerek, 31 Mart’taki Yerel Seçimlerde taraflı-tarafsız herkesten destek beklediğini kaydetti.

Emniyet Teşkilatındaki görevi sırasında Tireboluların başkent Ankara’daki evi olarak bilinen ve başı dara düşen herkesin yardımına koşan emekli istihbaratçı Şen, ilçe halkının kendisine yetki verdiği takdirde, gerçekleştireceği önemli projeleri olduğunu ve Tirebolu’ya şeffaf belediyeciliği getireceğini iddia ederek, 31 Mart’a kadar ilçede çalmadık kapı bırakmayacağını ve herkesin derdine ortak olacağını da sözlerine ekleyerek, belediyecilik konusunda adaletsizliğin önüne set çekeceğini vurguladı. MHP adayı Şen, “Ben, hizmete talibim. İlçe halkım bana destek verdiği takdirde, hem onların ve hem de Tirebolu’nun hizmetkarı olacağım. 1 Nisan 2019’dan sonra Tirebolu Fikri Şen’le şenlenecek. Buna tüm benliğimle namus sözü veriyorum” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir