MHP adayı Şen, İstanbul’da hemşerileriyle buluştu! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

MHP adayı Şen, İstanbul’da hemşerileriyle buluştu!


Tirebolu Belediye Başkanlığı için MHP’den aday adaylığını açıklayan eski istihbaratçı Fikri Şen, İstanbul Beykoz’da hemşerileriyle yemekli istişare toplantısı yaptı…

31 Mart 2019’da yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için MHP’den Tirebolu Belediye Başkanlığına adasy adaylığını açıklayan emekli polis Fikri Şen, geçtiğimiz hafta sonu İstanbul’da hemşerileriyle biraraya gelerek, adaylığı ve projeleri konusunda bazı istişarelerde bulundu.

İstanbul Beykoz’da özel bir restaurantta Tirebolulu hemşerileriyle buluşan MHP adayı eski istihbaratçı Şen, Belediye Başkanlığına aday adaylığı konusunda çarpıcı açıklamalar yaparken; çok sevdiği memleketi Tirebolu’ya hizmet için yola çıktığını belirterek, kendilerinden destek istedi.

Beykoz’daki yemekli toplantıda hemşerileriyle istişarede bulunan ve herkesin görüşüne saygı duyduğunu kaydeden MHP aday adayı Şen, “Daha iyi yaşanabilir bir Tirebolu inşa etmek için çıktığımız bu kutlu yolda neler yapılabileceğini ve neler yapılması gerektiğini tespit etmek amacıyla bütün hemşerilerimle bu tür istişarelerimiz seçimlere kadar devam edecek ve sonunda ortak bir paydada buluşacağız. Benim, siyasetten bir beklentim yok, Allahıma şükür maddi durumum da kendime yeterli düzeyde. Benim tek gayem, memleketime ve vatandaşlarımıza hizmet etmek ve ilçemizi daha iyi yaşanabilir bir hale getirmektir” diyerek, İstanbul’da gerçekleştirilen toplantıya katılım sağlayan tüm hemşerilerine teşekkür etti. MHP aday adayı Şen’in, Beykoz’daki yemekli toplantısına TİRDEF yöneticileriyle, bazı STK temsilcileri, Giresun Dergisi Sahibi Remzi Mamaşoğlu, İstanbul’daki Tirebolu dernekleri başkan ve yöneticileriyle, TİRDEF Kurucu Başkanı Çınar Çetinkaya ve Araştırmacı-Yazar Ayhan Yüksel gibi seçkin isimler de katıldı.