MHP, Tirebolu’da Türkeş için mevlit düzenledi… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

MHP, Tirebolu’da Türkeş için mevlit düzenledi…


Giresun MHP İl Başkanlığı tarafından Tirebolu’da Barabut Düğün Salonunda düzenlenen proğramda, genç yaşında dava uğruna şehit düşen Emin Türker de rahmetle anıldı…

MHP Giresun İl Başkanlığı, Başbuğ Alparslan Türkeş’in ölümünün 21’nci yıldönümü dolayısıyla Tirebolu’da geniş katılımlı bir mevlit proğramı düzenledi. 4 Nisan Çarşamba akşamı Barabut Düğün Salonunda düzenlenen mevlit proğramına yoğun katılım oldu.

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile İlçe Müftü Vekili Şaban Kaya’nın da katıldığı proğramda, MHP’nin MYK üyesi İsmail Bozalioğlu, MHP İl Başkanı Müjdat Öz, Teşkilat Başkanı Kemal Sezer  ve il yöneticileriyle Tirebolu İlçe Başkanı Durmuş Ahmet Memiş’de hazır bulundular. MHP’lilerin yoğun ilgi gösterdiği proğramda, mevlid-i şerif ve Kur’an-ı Kerim kıraat edilirken, bir konuşma yapan MYK üyesi Bozalioğlu, “Başbuğumuz sayın Alparslan Türkeş’in ölümünün 21’nci seneyi devriyesinde, kendisini rahmet, minnet ve şükranla bir kez daha anıyoruz. Allah C.C. mekanını cennet eylesin” dedi.

Tirebolu’da yoğun bir katılımla gerçekleşen proğramda ayrıca, aynı tarihte 38 yıl önce dava uğruna genç yaşta şehit düşen Emin Türker için de anma töreni yapıldı.