Milletvekili Öztürk’ten, Takır’a Ziyaret! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Milletvekili Öztürk’ten, Takır’a Ziyaret!


Giresun Ak Parti Milletvekili Cemal Öztürk, Tirebolu’ya gelerek CHP’li Belediye Başkanı Burhan Takır’ı makamında ziyaret etti…

Ak Parti Giresun Milletvekili, KEİPA Türk Delegasyonu Başkanı ve Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Cemal Öztürk, 2 Aralık Pazartesi günü Tirebolu’ya gelerek, ilçenin CHP’li Belediye Başkanı Burhan Takır’ı makamında ziyaret etti.

Aynı gün CHP’li Eynesil Belediye Başkanı ile SP’li Çanakçı Belediye Başkanını da ziyaret eden Ak Parti Milletvekili Öztürk, göreve yeni seçilen söz konusu belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyareti yapamadığını ve Meclis’teki  bütçe görüşmelerinin ardından bu ziyaretleri gerçekleştirdiğini söyledi. Tirebolu ziyaretinde Ak Parti İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen olduğu halde CHP’li Belediye Başkanına hayırlı olsun diyen vekil Öztürk, ziyaret sonrası yaptığı değerlendirmede, “Giresun’un her yeri bizim hizmet alanımız içindedir. Hangi partili olursa olsun, tüm belediyeler bizim için Giresun’a hizmet makamlarıdır. Milletvekili olarak tüm belediyelerimizin ve başkanlarımızın hizmet açısından daima yanlarındayız ve destekçisiyiz. Belediyelerimizin ve başkanlarımızın ne dertleri varsa, onların Ankara’da takipçisiyiz. Biz, belediyelerimizin ve Giresun’un hizmetçisi ve destekçisiyiz” diyerek, ilimizdeki tüm belediyelere aynı görev anlayışıyla destek olmaya çalıştıklarını sözlerine ekledi ve ziyaret ettiği muhalif belediye başkanlarına başarılar dilediğini belirtti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir