Milletvekili Tığlı’dan, Tirebolu’ya Ziyaret! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Milletvekili Tığlı’dan, Tirebolu’ya Ziyaret!


Meclisin tatile girmesini fırsat bilerek, seçim bölgesi Giresun’da ilçe ziyaretlerini sürdüren CHP Milletvekili Necati Tığlı, 21 Ağustos Cuma günü geldiği Tirebolu’da da bir dizi ziyaretlerde bulundu…

TBMM Başkanlık Divanı Üyesi ve CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Meclis tatilini fırsat bilerek, seçim bölgesi Giresun’da vatandaşlarla bir araya geliyor. Ülkenin içinde bulunduğu zorlu süreçten dolayı bölgeyi ziyaret eden Tığlı, vatandaşların dertlerini dinlemek ve çözüm noktasında takipçi olmak adına, pek çok ilçe ve belde ziyaretleri gerçekleştiriyor.

Bölgedeki ziyaretleri kapsamında 21 Ağustos Cuma günü Tirebolu’ya gelen CHP’li vekil Tığlı, burada birçok noktada ziyaretler yaptı. Beraberinde CHP İlçe Başkanı Fatma İyice ve Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Olgun ile birlikte Tirebolu Kaymakamı Cevat Gün’ü makamında ziyaret eden Tığlı, Kaymakam Gün’den ilçenin sorunları hakkında bilgi alırken, kendisine çalışmalarında başarılar diledi.

Tirebolu’ya yaptığı ziyaretler kapsamında Belediye Başkanı Burhan Takır’ı da makamında ziyaret eden CHP’li vekil Tığlı, başkan Takır’dan belediye çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı. Daha sonra CHP İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret eden Tığlı, İlçe Başkanı Fatma İyice ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir süre sohbet etti. Tirebolu’daki ziyaretleri kapsamında ilçenin önemli sanayi kuruluşlarından Gaffaro Fındık ve Yıl-Ka Çay’ı da ziyaret eden Tığlı’nın, ilçedeki son durağı Arslancık Köyü oldu. Burada, bir süre önce geçirdiği rahatsızlık nedeniyle evinde istirahat eden CHP eski İlçe Başkanı Mehmet Erarslan ve ailesine geçmiş olsun ziyareti gerçekleştiren Tığlı, eski başkana acil şifalar dilerken; Erarslan Ailesinin de gönlünü aldı. Tığlı’nın, Tirebolu’da gerçekleştirdiği ziyaretler oldukça memnun karşılandı. Tığlı’nın, Tirebolu’daki ziyaretlerine CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Cebeci’de katıldı.