Milli Eğitim Şube Müdürü tayin oldu! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Milli Eğitim Şube Müdürü tayin oldu!


Tirebolu’da 3 yıldır başarıyla görev yapan İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muammer Şimşek’in, Bayburt’a atanmasıyla kendisine Veda Yemeği verildi…

Tirebolu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Muammer Şimşek’in tayini çıktı ve başarılı eğitimci memleketi Bayburt’a tayin oldu.

Eylül 2016 yılından bu yana Tirebolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde başarıyla görev yapan ve tüm eğitim camiasının takdirini kazanan Şube Müdürü Şimşek’in, ilçeden ayrılması dolayısıyla kendisine Mavi-Yeşil Restaurant’ta bir Veda Yemeği verildi. 13 Eylül Cuma akşamı gerçekleşen Veda Yemeğine İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Yılmaz ve tüm daire personelleriyle çok sayıda okul müdürü katıldı. Zaman zaman duygusal anların da yaşandığı Veda Yemeğinde bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü Yılmaz, kurumda gösterdiği başarılı çalışmalarından dolayı sonsuz teşekkürlerini sunduğu Şimşek müdüre plaket verdi ve kurumu adına kendisine marka bir saat hediye etti.

Tirebolu’ya veda eden Şube Müdürü M. Şimşek, kendisini uğurlamaya gelen eğitimcilere hitaben yaptığı konuşmada, helallik isteyerek, tüm amirlerine ve meslektaşlarına teşekkür ederek, “Sizleri ve Tirebolu’yu asla unutmayacağım. Tirebolu’da görev yaptığım 3 yıllık süreç içinde kanun ve yönetmelikler çerçevesinde kurumum adına çalışmalarda bulunmaktan haz duydum. Şimdi sizlere ve Tirebolu’ya veda ediyorum, ama gönlüm hep sizlerle olacak. Allaha ısmarladık” sözleriyle duygu dolu anlarla vedasını tamamladı. Şimşek müdür, Bayburt’ta İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü olarak görev yapacak. Kendisine güle güle derken, yeni görev yerinde de başarılar diliyoruz.