Mini Miniklerimiz de harika başladı! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Mini Miniklerimiz de harika başladı!


Tarihinde ilk kez Giresun U 11 Ligine de katılan Tirebolusporlu Mini Minikler, sezona 7-1’lik Espiye Eses galibiyetiyle giriş yaptı…

Geride bırakmakta olduğumuz sezona ait son lig olan Mini Minikler Ligine tarihinde ilk kez katılan Tireboluspor U 11 Futbol Takımı, kendi evinde oynadığı maçta Espiye temsilcisi Esesspor’u açık farklı bir skorla yenerek, sezona harika başladı.

İki grup üzerinden yapılmakta olan Giresun U 11 Liginde sezonun ilk maçını 2 Haziran Pazar günü Tirebolu İlçe Stadı’nda Espiye Esesspor ile yapan Mavi-Beyazlı Mini Miniklerimiz, Beden Eğitimi Öğretmeni ve antrenörleri İbrahim Keskin nezaretinde oynadıkları mücadeleden 7-1’lik skorla galip ayrıldılar. Baştan sona Tirebolu takımının üstünlüğüyle geçen maçta Mavi-Beyazlı ekibimizi farka götüren golleri Hamza Gürkan Köse (3), Bünyamin Koca (2), Muhammet Bedirhan Yanık ve Anıl Yiğit Albar kaydettiler.

U 11 Ligine süper bir başlangıç yapan Tirebolusporlu Mini Minikler, A Grubuna dahil ikinci maçlarını 8 Haziran Cumartesi günü Giresun’da Giresunspor ile yapacak. Mini Miniklerimizi ve teknik heyeti tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz.