Muhtar Altay’a, Kaymakamdan Teşekkür! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Muhtar Altay’a, Kaymakamdan Teşekkür!


Tirebolu Kaymakamı Yüce, Yeniköy Mahallesi’nin genç ve çalışkan muhtarı Osman Altay’a, pandemi sürecindeki hizmetlerinden dolayı Teşekkür Belgesi verdi…

Tirebolu Yeniköy Mahallesi’nin genç ve çalışkan muhtarı Osman Altay, İlçe Kaymakamı Salih Yüce tarafından ödüllendirildi. Kaymakam Yüce, Yeniköy Mahallesi’nin genç muhtarı Altay’a, özellikle pandemi sürecinde yaptığı önemli hizmetlerinden dolayı Teşekkür Belgesi verdi.

 

Tirebolu’da son Yerel Seçimlerde Yeniköy Mahallesi’ne muhtar seçilen ve göreve başladığı ilk günden bu yana mahallede önemli hizmetlere imza atan Osman Altay, pandemi döneminde de düzenlediği kampanyalarla ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımına koşmuştu. Mahallesi ve mahalle halkı için beraberindeki grup arkadaşlarıyla çok önemli ve yararlı çalışmalar yapan muhtar Altay’ı tebrik eden Tirebolu Kaymakamı Yüce, kendisini Teşekkür Belgesiyle ödüllendirirken; bu belgeyi de kendisine Dereli ilçesine bağlı Ağaçbaşı Yaylası’nda verdi.

Tirebolu Kaymakamı Yüce’den aldığı Teşekkür Belgesi’nden büyük onur duyduğunu ifade eden Yeniköy Mahallesi Muhtarı Altay, ilçemizden tayini çıkan Kaymakam Yüce’ye, Tirebolu’ya yaptıkları hizmetlerden dolayı minnet duygularını sunarak, kendisine yeni görev yerinde başarılar diledi.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir