Muhtarlardan, Kaymakam Yüce’ye Veda Yemeği! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Muhtarlardan, Kaymakam Yüce’ye Veda Yemeği!


Tirebolu Muhtarlar Derneği, ilçeden tayini çıkan Kaymakam Salih Yüce onuruna, Ağaçbaşı Yaylası’nda muhteşem bir Veda Programı düzenledi…

Tirebolu Muhtarlar Derneği, ilçeden tayini çıkan ve Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesine gidecek olan Kaymakam Salih Yüce onuruna Ağaçbaşı Yaylası’nda görkemli bir Veda Programı düzenledi.

İlçe merkeziyle köylerinde görev yapan muhtarlar, 23 Temmuz Perşembe günü toplu halde Dereli ilçesine bağlı Ağaçbaşı Yaylası’na giderek, orada Kaymakam Yüce’ye Veda Yemeği verdiler. Tirebolu’da görev yaptığı iki yıllık süre içinde muhtarlarla kurduğu sıcak diyalog ve paylaşımlarla, ilçede görev yapan tüm muhtarların kalbinde taht kuran Kaymakam Yüce, muhtarların yaylada düzenlediği Veda Programından büyük mutluluk duyduğunu belirterek, birlikte görev yaptıkları süre içerisinde ve özellikle pandemi sürecinde gösterdikleri başarılı performanslarından dolayı tüm muhtarlara Başarı Belgesi verdi.

Yaylada Tirebolulu muhtarla tek tek ve grup olarak hatıra fotoğrafları da çektirerek, anı ölümsüzleştiren Kaymakam Yüce, yaptığı konuşmada, “Tirebolu’yu ve sizleri asla unutmayacağım. İlçede birlikte çalıştığımız süre içinde gösterdiğiniz çabalarınızdan ve özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinizi canı gönülden tebrik ediyorum. Burada benim için düzenlediğiniz veda programından büyük mutluluk duydum. Tirebolu’da sizlerle birlikte görev yapmaktan son derece memnunum. Allah sizlerden razı olsun, hepinize bundan sonraki görevinizde başarılar diliyorum ve özellikle pandemi sürecindeki özverili hizmetlerinizden dolayı sizleri bir kez daha kutluyorum” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir