Necati Günay, emekliye ayrıldı! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Necati Günay, emekliye ayrıldı!


Tirebolu’da İmam-Hatip Lisesi’nde uzun yıllar yönetici olarak görev yapan deneyimli eğitimci Necati Günay, 43 yıllık mesleki hayatını noktalayarak emekli oldu…

Aslen Doğankentli olup, 20 yıl Tirebolu İmam-Hatip Lisesi’nde müdür yardımcısı olarak görev yapan deneyimli ve başarılı eğitimci Necati Günay, 1977 yılında başladığı meslek hayatına 2020 yılının Temmuz ayında noktayı koydu ve kendi arzusuyla emekliye ayrıldı.

 

Milli Eğitim camiasına toplam 43 yıl hizmet veren ve Tirebolu İmam-Hatip Lisesi’nde 20 yıl süreyle müdür yardımcısı olarak görev yapan Günay; Espiye Denizcilik Meslek Lisesi’nde 5 yıl müdür başyardımcılığı, Doğankent İmam-Hatip Lisesi’nde 3 yıl müdürlük ve son olarak da Şebinkarahisar Hüseyin Hüsnü Tekışık Anadolu Lisesi’nde müdür olarak çalıştı. Son görev yeri Şebinkarahisar olan Günay, 20 Temmuz 2020 tarihi itibariyle emekliye ayrılırken; 43 yıl görev yaptığı eğitim camiasına veda etti.

Yıllardır Tirebolu’da oturan ve eşi de ebe olan Necati Günay, biri kız ve 2’si erkek olmak üzere 3 çocuk babasıdır. Eşiyle birlikte Tirebolu’da oturan Günay’ı, Milli Eğitim camiasına verdiği hizmetlerinden dolayı tebrik ediyor ve kendisine sivil hayatında nice sağlıklı yıllar dilyoruz.