Ömer Naiboğlu, Tirebolu’yu yasa boğdu! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Ömer Naiboğlu, Tirebolu’yu yasa boğdu!


Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek Ankara’da hayatını kaybeden ilçenin eski Belediye Başkanlarından Yusuf Naiboğlu’nun oğlu Ömer Naiboğlu, memleketi Tirebolu’da toprağa verildi…

Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek genç denebilecek yaşta (58) hayatını kaybeden Ömer Naiboğlu, Tirebolu’yu yasa boğdu. Başkent Ankara’da yatmakta olduğu hastanede 2 gün önce ölen Naiboğlu, 8 Mart Perşembe günü memleketi Tirebolu’da ebediyete uğurlandı.

Tirebolu’nun tanınmış eşraflarından ve ilçenin eski Belediye Başkanlarından merhum Yusuf Naiboğlu’nun küçük oğlu Ömer Naiboğlu (58), bir süre önce yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle başkent Ankara’da tedavi görüyordu. İki gün önce Ankara’dan gelen acı haber, Naiboğlu Ailesini ve Tirebolu’yu hüzne boğarken, ilçenin mazbut delikanlılarından Ömer Naiboğlu için 8 Mart Perşembe günü hazin bir cenaze töreni düzenlendi. Ömer Naiboğlu’nun 7 Mart gecesi Ankara’dan getirilen cenazesi Çarşı Mahallesindeki baba evinde sevenleriyle buluşurken, taziye için gelenler ailenin acısını paylaştılar. Tirebolu’nun sevilen şahsiyetlerinden Ömer Naiboğlu’nu ebediyete uğurlamak için Çarşı Mahallesine akın eden akrabaları, arkadaşları ve aile dostları, evin kapısında alınan helallikten sonra Çarşı Camiine akın ettiler.

Genç yaşta ölümüyle Tirebolu’yu yasa boğan Ömer Naiboğlu, 8 Mart Perşembe günü Çarşı Mahallesi Camiinde İkindi Namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra Halkovalı’daki Aile Kabristanlığında toprağa verildi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merkum kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine de başsağlığı diliyoruz. Mekanı cennet olsun..!