Özel Uygulama Okulu’ndan moral gezisi! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Özel Uygulama Okulu’ndan moral gezisi!


Tirebolu Ahmet Rasim Baş Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerinin, Trabzon’a yaptığı Yıl Sonu Gezisi özel öğrencilerimize büyük moral oldu…

Tirebolu Ahmet Rasim Baş Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun, yıl sonu münasebetiyle Trabzon’a yaptığı gezi, özel öğrenciler için büyük bir moral kaynağı oldu. Okul müdürlüğünün Yıl Sonu Sergisinden sonra düzenlediği gezi, tüm özel öğrencileri son derece mutlu etti.

Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerinin, okul müdürü Fatih Göl ve öğretmenleri nezaretinde Trabzon’a yaptıkları gezide felekten bir gün yaşanırken; Trabzon’un tarihi ve turistik yörelerini gezen öğrenciler, parklarda oyunlar oynayarak yaz tatili öncesinde moral depoladılar.

Yıl sonu dolayısıyla Trabzon’a yapılan gezinin çok yararlı geçtiğini bildiren okul müdürü Göl, bu gezinin organizesinde büyük emekleri geçen okul servis şoförü Mahmut Küçük ile Tirebolu Travel Turizm İşletmesi sahibi Yakup Harşıt’a teşekkür ettiğini söyledi. Okul müdürü Göl, ayrıca Tirebolulu hayırsever iş adamı ve sponsor Rasim Baş’a da katkılarından dolayı minnet ve şükran duygularını sunarak, tüm öğrencilere iyi tatiller diledi.