Özel Uygulama Okulu’ndan Yıl Sonu Sergisi! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Özel Uygulama Okulu’ndan Yıl Sonu Sergisi!


Tirebolu’da yeni kurulan ve ilk yılını dolduran Ahmet Rasim Baş Özel Uygulama Okulu öğrencilerinin ilk kez düzenlediği Yıl Sonu Sergisi yoğun ilgi gördü…

Tirebolu’da yeni kurulan ve ilk yılını dolduran Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürlüğü, Yıl Sonu Sergisi düzenledi. Özel Uygulama Okulu öğrencilerinin yıl içinde yapmış olduğu birbirinden güzel eserlerin görücüye çıkarıldığı ve bir gün açık tutulan sergi, halktan yoğun ilgi gördü.

11 Haziran Salı günü ilçenin sahil kesimindeki Barabut Parkında gerçekleştirilen serginin açılışına, Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce ile Belediye Başkanı Burhan Takır’da katıldı. Sabah saatlerinde başlayıp saat 17’ye kadar herkese açık tutulan Yıl Sonu Sergisinde, Özel Uygulama Okulu öğrencilerinin dönem içinde yaptığı çalışmalar büyük beğeni görürken; okul müdürü Fatih Göl, etkinliğe katılan ilçe protokolüne ve diğer daire amirlerine teşekkür ederek, “Bu yıl ilkini gerçekleştirdiğimiz sergimizi, önümüzdeki yıllarda daha kapsamlı olarak düzenleyeceğiz. Özel öğrencilerimizin okulda yapmış olduğu çalışmaların, halk tarafından da beğeni görmesi, bizi çok mutlu etti. Sergimizi onurlandıran sayın Kaymakamımıza ve Belediye Başkanımıza okulumuz ve öğrencilerimiz adına şükranlarımız sunuyorum” dedi.

Tirebolulu hayırsever iş adamı Rasim Baş’ın sponsorluğunda açılan ve içinde çok sayıda özel öğrenciyi barındıran Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun ilk kez düzenlediği Yıl Sonu Sergisinde, Yıl-Ka Çay firması da katılımcılara özel olarak çay ikramında bulundu.