Rektör Prof. Dr. Coşkun’dan, İletişim Fakültesi’ne övgü! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Rektör Prof. Dr. Coşkun’dan, İletişim Fakültesi’ne övgü!


Tirebolu İletişim Fakültesi’nde kurulan Radyo Stüdyosu’nun açılış töreni için ilçemize gelen Giresun Üniversitesi Rektörü Coşkun, fakülteye övgüler yağdırarak, “İletişim Fakültemiz bizim dünyaya açılan penceremiz olacak” dedi…

Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Cevdet Coşkun, Tirebolu İletişim Fakültesi’ne övgüler yağdırdı. Fakültemizde kurulan Radyo Stüdyosu’nun 8 Haziran Cuma günü yapılan açılış töreni için Tirebolu’ya gelen Rektör Coşkun, “Burası üniversitemizin gözbebeği. Üniversitemiz, İletişim Fakültesi sayesinde dünyaya açılacak ve o zaman daha iyi reklamımız olacak” dedi.

Tirebolu İletişim Fakültesi’nde kurulan ve tüm hazırlıkları tamamlanan Radyo Stüdyosu’nun, 8 Haziran Cuma günü gerçekleşen açılış törenine katılan GRÜ Rektörü Coşkun, saat 11.30’da internet üzerinden yayın yapan radyonun ilk canlı yayın konuğu olurken; dinleyicilere üniversite ve İletişim Fakültesi hakkında önemli bilgiler aktardı. Açılış törenine katılan Tirebolu Kaymakamı Abdulkadir Şahin ile diğer katılımcılar, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nazım Elmas’ın makam odasında, radyoda sunulan ilk canlı yayını büyük bir heyecan ve dikkat içinde dinlediler.

Fakülte öğrencisi Esra Doğan’ın, kendisine yönelttiği sorulara içtenlikle cevap veren ve Giresun Üniversitesi’nin her geçen gün daha da büyüdüğünü ifade eden Rektör Coşkun, Tirebolu İletişim Fakültesi hakkında övgü dolu sözler sarfederek, “Tirebolu’daki bu fakültemiz, bizim dünyaya açılan penceremiz olacak. Radyodan sonra Televizyon Stüdyomuzu da inşallah yakında hizmete sokacağız. İşte o zaman fakültemiz, dolayısıyla üniversitemiz dünyaya açılmış olacak. Biz, üniversite olarak önemli proje ve çalışmalar yapan İletişim Fakültemizi gözbebeğimiz olarak görüyoruz. Geleceğin en iyi iletişimcileri buradan çıkacaktır. Ben buna bütün kalbimle inanıyorum ve TİF-RADYO’nun; hem üniversitemize, hem fakültemize ve hem de yöremize hayırlı-uğurlu olmasını diliyorum” şeklinde güzel ifadeler kullandı.