Sağlık Haftasında şifa dağıttılar… - SAĞLIK | Tirebolu Ekspress Haber

Sağlık Haftasında şifa dağıttılar…


Tirebolu İskender Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 7-14 Nisan arasında kutlanan Sağlık Haftası dolayısıyla ilçe sahilinde açtıkları stantta ücretsiz tansiyon ölçtüler..

Tirebolu İskender Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 7-14 Nisan tarihleri arasında kutlanan Sağlık Haftası münasebetiyle, ilçe sahilinde Barabut Parkı önünde kurdukları stantta şifa dağıttılar.

Sağlık Haftası dolayısıyla Sağlık Meslek Lisesi öğrencilerinin stantını ziyaret eden Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, MHP İl Teşkilat Başkanı Kemal Sezer ve CHP İlçe Başkanı Vehbi Güven, geleceğin sağlıkçılarına tek tek tansiyonlarını baktırarak teşekkür ettiler ve başarılar dilediler.

Kurdukları stantta hafta boyunca vatandaşlara da ücretsiz tansiyon bakan ve bazı ölçümler yapan öğrencilerin bu jesti memnuniyet yaratırken; İskender Kaptan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi idareci ve öğretmenleri, öğrencilerinin bu tür etkinliklerle mesleklerine daha çok bağlı kaldıklarını ifade ederek, Sağlık Haftasında farkındalık yaratmak için böyle bir uygulama yaptıklarını dile getirdiler.