Sağlıkçıların balı, Başoğlu Arıcılık’tan!

Tirebolu’da faaliyet gösteren Başoğlu Arıcılık Firması, İlçe Devlet Hastanesi’nde görev yapan tüm sağlıkçılara bal ikramında bulundu…

Tirebolu’da faaliyet gösteren ve yurdun her bölgesine arıcılıkla ilgili malzemeler gönderen Başoğlu Arıcılık Firması, ülkemizi saran korona virüs salgını nedeniyle Tirebolu Devlet Hastanesi’nde fedakarca görev yapan sağlık personellerine bir jestte bulunarak, kendilerine bal ikramı yaptı.

Firma sorumlusu Rasim Baş, kendilerinin ürettiği bal kavanozlarını Tirebolu Devlet Hastanesi’ne götürerek, mahalle muhtarı İlker Aydın nezaretinde hastanede çalışan personellere dağıttı. Hastanede 24 saat fedakarca görev yapan ve efor kaybeden sağlıkçıların balla beslenerek, daha da güçlenmeleri gerektiğinin altını çizen BaşoğluArıcılık Firması yetkilileri, sağlık personellerinin güçlü ve zinde kalabilmeleri için böyle bir jestte bulunduklarını belirterek, “Ülkemizin geçirdiği bu zor günlerde, hayatını hiçe sayıp bizler için çalışan sağlık personellerimize küçücük bir katkı da bizden olsun istedik ve onlara bal ikram ettik. Başoğlu Arıcılık Ailesi olarak, tüm varlığımızla her daim devletimizin ve sağlıkçılarımızın yanında olacağımızı belirtmeyi kendimize görev sayıyoruz” şeklinde ifadeler kullandılar.

Öte yandan, Başoğlu Arıcılık Firması’nın, Tirebolu Devlet Hastanesi’nde görev yapan personeller için böylesine anlamlı bir jestte bulunması, ilçe kamuoyunda ve özellikle kurumda büyük memnunlukla karşılandı. Hastane yetkilileri, söz konusu jest için Başoğlu Arıcılık Firması görevlilerine teşekkür ettiklerini bildirdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir