Sakarya İlkokulu’nda Eğitim Şenliği! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Sakarya İlkokulu’nda Eğitim Şenliği!


Tirebolu’nun merkez okullarından Sakarya İlkokulu’nda “Bizim Mahallede Oynar mısın?” adı altında düzenlenen şenliğe veliler yoğun ilgi gösterdi…

Tirebolu’nun merkez okullarından Sakarya İlkokulu’nda düzenlenen Eğitim Şenliği, renkli görüntülere sahne olurken; okul bahçesinde yapılan bu şenliğe veliler de yoğun ilgi gösterdi.

3 Mayıs Cuma günü okul bahçesinde gerçekleşen şenliğin bazı bölümleri, Sakarya İlkokulu Öğretmeni Adil Emanetoğlu’nun abisi Turan Emanetoğlu’nun cenazesi dolayısıyla iptal edilirken; programı önceden planladıkları için şenliğin bir bölümünü icra etmek zorunda kaldıklarını bildiren Sakarya İlkokulu Müdürü Zihni Yılmaz, “Öğretmen arkadaşımızın cenazesi olması münasebetiyle programın bazı bölümlerini iptal etmek zorunda kaldık. Öğrencilerimizin öğretmenleri nezaretinde hazırladıkları bu şenliğe katılan velilerimize teşekkür ediyorum. Öğretmenimiz Adil Emanetoğlu’nun abisinin cenazesi dolayısıyla buruk geçen şenliğimizi kısa kesmek durumunda kaldık” diyerek, okullar tatile girmeden önce daha doyurucu bir şenlik düzenleyeceklerini ifade etti.

Sakarya İlkokulu öğrencilerinin okul bahçesinde “Bizim Mahallede Oynar mısın?” adı altında gerçekleştirdikleri Eğitim Şenliği’nde, velilerin de çocuklarıyla birlikte oynamaları ve hoşça vakit geçirmeleri organizasyona ayrı bir renk kattı.     


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir