Sanayi Sitesi’nde yönetim değişmedi! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Sanayi Sitesi’nde yönetim değişmedi!


Sınırlı Sorumlu Tirebolu Sanayi Sitesi’nde 2 ayrı listenin yarıştığı kongrede, Rıza Memiç başkanlığındaki yönetim tekrar güven tazeledi…

46 üyesi bulunan Tirebolu Sanayi Sitesi’nde, Mayıs ayı sonlarında yapılan kongrede, Rıza Memiç başkanlığındaki yönetim güven tazeledi ve iki grubun yarıştığı genel kurulda eski yönetim değişmedi.

Sınırlı Sorumlu Tirebolu Sanayi Sitesi Kooperatifine kayıtlı 46 üyeden 42’sinin katılımıyla gerçekleşen kongrede, 2 ayrı liste yarıştı. Bir hayli çekişmeli ve heyecanlı geçen genel kurulda seçimi kazanan Rıza Memiç başkanlığındaki liste 22 oy alırken; Avni Dost başkanlığındaki liste ise 18 oyda kaldı. 3 yıl süreyle görev yapacak kooperatifte Rıza Memiç yönetimi yeniden güven oyu alırken; yönetim kurulunda bulunan Yıldıray Kara ile Mehmet Takır’da Başkan Yardımcısı olarak görev yapacaklar.

Elektrik, su ve altyapı sorunu tamamlanan Sanayi Sitesi’nde tehlike saçan Yüksek Gerilim Hattı’nın kaldırıldığı ifade edilirken; yeni yönetim site girişindeki yolun en kısa zamanda yapılacağını bildirdi. Bu arada, kendilerini tekrar göreve getirdikleri için kooperatif üyelerine teşekkür eden Memiç ve yönetimi, yeni dönemde yapılacak çalışmalarla ilgili raporu Giresun Sanayi Odası Başkanlığı’na verdi. Sitedeki pürüzlerin giderildiğini ve üyelerin en kısa zamanda mekanlarına taşınacağını kaydeden kooperatif yöneticileri, şimdi de siteye bir mescit yapılması için harekete geçtiklerini bildirdiler.