Şener: “Tirebolu’da Gönül Belediyeciliği kuracağız” - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Şener: “Tirebolu’da Gönül Belediyeciliği kuracağız”


Yerel Seçimler için Ak Parti’den Tirebolu Belediye Başkanlığına aday adaylığını koyan Av. Mehmet Şener, Temayül Yoklamasında kendisine verilen desteğe teşekkür ederek, “İlçemize hizmet için yola çıktık” dedi…

2019 yılı Mart ayında yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri için Ak Parti’den Tirebolu Belediye Başkanlığına aday adaylığını koyan ve geçen hafta sonu yapılan Temayül Yoklamasında dava arkadaşlarından ciddi destek gören Av. Mehmet Şener, son gelişmeler üzerine basına bazı çarpıcı açıklamalarda bulunarak, “Biz, Tirebolu’ya Gönül Belediyeciliği kuracağız” dedi.

Ak Parti Tirebolu Belediye Başkanı aday adayı Av. Şener, geçen hafta sonu Giresun’da yapılan Temayül Yoklamasında partililer tarafından ciddi manada destek gördüğünü ve bun destekten ötürü tüm dava arkadaşlarına teşekkür ettiğini dile getirdiği açıklamasında, “Bizim dönemimizde Tirebolu Belediyesi; işçisi ve memuruyla, esnafıyla, halkıyla, öğrencisiyle barışık, birlik ve beraberlik içerisinde bir yönetim anlayışı sergileyecektir. İlk günde dediğim gibi, tek başınıza asla hizmet edemezsiniz. Hizmet etmek bir ekip işidir. Bizlere inanan ve güvenen tüm dava arkadaşlarımıza en içten saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Onların desteğiyle inşallah bu işi başaracağız” dedi.

Adaylığı ve hizmetleri konusunda gazetemize çarpıcı açıklamalarda bulunan Şener, “Biz Tirebolu’ya Gönül Belediyeciliği kuracağız” diyerek, “Coğrafi, kültürel ve ekonomik yapısını çok iyi bildiğim, doğup büyüdüğüm ve yaşadığım ilçeme hizmet etmek için bu kutlu yola çıktık. İlk önceliğimiz Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da belirtmiş olduğu gibi, Gönül Belediyeciliği kurmak olacaktır. Aday adaylığımı açıkladığım günden bu yana ilçe halkımızdan, esnaflarımızdan ve diğer STK’lardan ciddi destek mesajları alıyorum. Bu da bizleri oldukça mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

Görevini; problem üreten değil, problemleri çözen bir zihniyetle yerine getireceğini de kaydeden Ak Parti aday adayı Av. Şener, “Daha yolun başındayız. Önemli ve kutlu bir yola çıktığımızı biliyorum. Bu yolu hep beraber yürüyeceğiz ve ilçemize kalıcı eserler kazandıracağız. Bu münasebetle tüm Tirebolu halkından destek ve dua bekliyorum” diyerek, 31 Mart’taki Yerel Seçimlerde sandıktan yine Ak Parti’nin çıkacağını ve Tirebolu Belediyesi’nde hizmet kervanına devam edeceklerini söyledi ve bu konudaki açıklamasını şu ifadelerle bitirdi: “31 Mart 2019’da yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi 12 adayın Tirebolu Belediye Başkanlığı için göreve talip olması, partimiz adına onur ve gurur vericidir. Tüm aday adayı arkadaşlarımız birbirinden değerli isimlerdir. Birlik ve beraberliğimiz şu anda üst seviyededir. Adayımız açıklandığı anda aynı birliktelik devam edecektir. Bu seçimlerde kazanan hem Ak Parti ve hem de Tirebolu olacaktır. Bu vesileyle tüm dava arkadaşlarıma çıktıkları kutlu yolda başarılar diliyorum.