Son Dakika

Şubat 27 2024 | Salı
KÜLTÜR

Serin’den, Ankara’da İmza Günü…

Şair ve Araştırmacı Yazar Sabiha Serin, ikinci baskısı çıkan Kar Taneleri adlı şiir kitabı için 21 Şubat’ta Ankara’da İmza Günü düzenledi…

Şair ve Araştırmacı Yazar Sabiha Serin, ikinci baskısı da çıkan Kar Taneleri adlı şiir kitabı için başkent Ankara’da İmza Günü düzenleyerek, bir kez daha okuyucularıyla buluştu.

Aslen Sivaslı olan ve ilçemiz Tirebolu’da oturan Ebru Sanatçısı Serin, 21 Şubat Çarşamba günü Ankara 12. Kitap Fuarında Kar Taneleri adlı şiir kitabının ikinci baskısını imzalamak için okuyucularıyla buluşarak, yeni bir mutluluk daha yaşadı. Ankara Kitap Fuarında okuyucularının yoğun ilgisiyle karşılaşan Serin, duyduğu mutluluğu dile getirerek, kendisine bu fırsatı sağlayan Ankara Ticaret Odası yetkililerine ve okuyucularına teşekkür etti.

Şair ve yazarlığının yanı sıra Halk Eğitim Merkezlerinde açılan kurslarda da öğretici olarak görev yapan, bu arada Ebru sanatıyla da yakından ilgilenen Serin, aynı zamanda Sivas Yazarlar ve Şairler Derneği’nin de kurucu başkanı olup, halen bu dernekte üye olarak yer alıyor. Sitemiz Tirebolu Ekspress’te köşe yazarlığı da yapan Serin’i tebrik ediyor ve kendisine çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler