Somuncuoğlu İnşaat’ın acı günü! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Somuncuoğlu İnşaat’ın acı günü!


İstanbul’da yaşamını yitiren Tirebolulu sevilen müteahhit Nevzat Somuncuoğlu, 16 Temmuz Pazartesi günü Görele ve Tirebolu’da düzenlenen hazin törenlerle son yolculuğa uğurlandı..!

Tirebolu ve Görele ilçelerinde yaptığı inşaatlarla çok sayıda vatandaşı ev sahibi yapan hayırsever iş adamı ve  Somuncuoğlu İnşaat’ın sahibi Nevzat Somuncuoğlu (60), yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek, sevenlerini üzüntüye boğdu. Sevilen müteahhit Somuncuoğlu için, 16 Temmuz Pazartesi günü Görele ve Tirebolu’da iki ayrı Cenaze Töreni düzenlendi.

Yakalandığı hastalık nedeniyle bir süreden beri İstanbul’da tedavi gören müteahhit Nevzat Somuncuoğlu için, 15 Temmuz sabahı acı haber geldi. Tedavi olduğu hastanede yaşamını yitiren evli ve 2 çocuk babası Somuncuoğlu için 16 Temmuz Pazartesi günü Görele ve Tirebolu’da iki ayrı tören yapıldı. İnşaat sektörünün sevilen isimlerinden Somuncuoğlu için ilk tören, 16 Temmuz Pazartesi günü Görele Hasan Ağa Camiinde gerçekleşti. Öğle Namazını müteakip kılınan namazdan sonra Görelelilerle helalleştirilen Somuncuoğlu’nun cenazesi daha sonra Tirebolu’nun Belen Köyüne getirildi.

Cenazeye katılanlar, Tirebolu ve Görele’de çok sayıda vatandaşı ev sahibi yapan Nevzat Somuncuoğlu’un oğulları Erhan ve İlhan Somuncuoğlu’na taziyede bulunurlarken; inşaatçı iki kardeş, babalarını ebediyete uğurlamanın acısı içindeydiler. Çok sayıda vatandaşın  katıldığı törenle 16 Temmuz Pazartesi günü Tirebolu’nun Belen Köyünde saat 14.30 sıralarında toprağa verilen Somuncuoğlu için herkes gözyaşı döktü. Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı dileriz. Mekanı cennet olsun…