Takır’dan, “Haydi Tirebolu Eve” Çağrısı!

Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır, yeni tip korona virüsle mücadele kapsamında ilçedeki vatandaşlara evde kalmaları yönünde çağrıda bulundu…

Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır, yeni tip korona virüsle (Kovid-19) mücadele kapsamında ilçedeki vatandaşlara evde kalmaları yönünde çağrıda bulunarak, “Haydi Tirebolu Eve” sloganına uymalarını istedi.

Tirebolu’da söz konusu virüsün yayılma riskini en az seviyeye indirmek için belediye olarak başlattıkları kampanyayı aralıksız sürdürdüklerini bildiren Belediye Başkanı Takır, sosyal medya üzerinden yaptığı duyuruda, “Haydi Eve Tirebolu” sloganıyla, “Meydanlarımız, sokaklarımız sizinle güzel olsa da, sevdikleriniz için evde kalın. Böylesine zor günlerde alacağımız kişisel tedbirler, toplum sağlığı açısından çok önemlidir. Haydi Tirebolu’m, gelin hep birlikte bu çağrıya uyalım ve korona virüs tehlikesine karşı mücadelemizi sürdürelim” şeklinde paylaşım yaptı ve devlet yetkilileri tarafından alınan kararlara ve kurallara harfiyen uyulmasını istedi.

Başkan Takır, ayrıca; her türlü koşulda göreve hazır olan, yeni tip korona virüs ile mücadelede de sabır ve özveriyle çalışan tüm sağlık, emniyet ve belediye çalışanlarına da teşekkürlerini sunduğunu belirterek, “Onlar her gün alkışlanmayı hak ediyor” dedi. Öte yandan, Tirebolu Belediyesine bağlı ekipler, şehrin tüm cadde ve sokaklarını ilaçlı suyla yıkayarak, virüse karşı alınması gereken tüm önlemleri harfiyen yerine getiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir