Tayip Kardeş’e, doğu yakasından tam destek! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tayip Kardeş’e, doğu yakasından tam destek!


Giresun Milletvekilliği için Ak Parti’den aday adayı olan ve tüm yoklamaları iyi geçiren Tirebolulu genç iş adamı Kardeş, “Eğer Meclise gidersem, birilerinin değil, milletimin adamı olacağım” dedi…

Siyaset ve partiler dünyasında 25 Haziran seçimleri için heyecan giderek artarken; partilerinden milletvekilliğine aday adayı olanlar arasında da müthiş bir bekleyiş var. Partilerde, milletvekilliği adaylığı yolunda teşkilat yoklaması, kamuoyu anketi ve birinci mülakat dönemleri tamamlandı. Tüm aday adayları şimdi 21 Mayıs’ı bekliyor.

Giresun’da Ak Parti’den milletvekilliği için aday adaylığını koyan ve tüm yoklamaları iyi geçirdiği bildirilen Tirebolulu genç iş adamı Tayip Kardeş’e, ilimizin doğu yakasında bulunan ilçelerinden de yoğun destek var. “Eğer seçilir, Meclise girersem, birilerinin değil, milletimin adamım olacağım. Bilindiği gibi, adaylık yolunda zor süreçten geçiyoruz, maalesef bazı engellemelerle de karşı karşılaşıyoruz. Tüm bu zorlukları aşarak, sahadaki insanımızın dediği gibi, milletin içinden gelen ve milletin istediği insanların listelerde olması, en büyük dileğimdir. Partimizin ve liderimizin böyle daha güçlü olacağını görüyor ve buna inanıyorum” dedi.