TİRDEF, ilk iftarını İstanbul’da verdi! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

TİRDEF, ilk iftarını İstanbul’da verdi!


Tirebolu Dernekler Federasyonu’nun (TİRDEF) 12 Mayıs’ta Zeytinburnu’nda düzenlediği Geleneksel İftar Programına çok sayıda davetli katıldı…

Merkezi İstanbul’da bulunan ve ilçemizin en büyük STK’larından biri olan TİRDEF, bu yılki Ramazanın ilk iftarını dernek merkezinde birlik ve beraberlik mesajlarıyla verdi ve ses getirdi.

Kısa adı TİRDEF olan Tirebolu Dernekler Federasyonu’nun, ilk iftar programına yoğun bir katılım olurken; TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel, davetlilerin hepsine teşekkür ederek, duyduğu memnuniyeti dile getirdi. TİRDEF’in bu yılki ilk iftarına İstanbul’da bulunan Tirebolu derneklerinin başkan ve yöneticileriyle birlikte İstanbul Milletvekili hemşerimiz Emine Gülizar Emecan, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Gemi İnşaat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hüseyin Yılmaz, TİRDEF eski Genel Başkanı ve YTÜ İktisat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Halit Keskin, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Muhterem Memiş, KARKON Başkanı Sıtkı Ada, Harşıt Dernekler Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, Bağcılar Giresunlular Derneği Başkanı ve Bağcılar Belediye Meclisi Üyesi Ziya Yılmaz ve Ümraniye Giresunlular Derneği Başkanı Numan Kasap gibi seçkin isimlerle çok sayıda davetli katıldı.

TİRDEF’in Zeytinburnu’ndaki federasyon merkezinde gerçekleşen iftar programında birlik ve beraberlik mesajları veren Genel Başkan Demirel, “Tirebolu; bir ve beraber olup, her yerde ses getirmeye devam ediyor. Bu yılki ilk iftarımızı İstanbul’da verdik. Tirebolu’daki iftarımız da  1 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek. O tarihte tüm hemşerilerimizle ilçemizde birlikte olacağız” dedi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir