TİRDEF, Kültür ve Sanat Günleri’ne hazır! - KÜLTÜR | Tirebolu Ekspress Haber

TİRDEF, Kültür ve Sanat Günleri’ne hazır!


5 Ocak 2020’de İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek olan 9. Tirebolu Kültür ve Sanat Günleri için geri sayım başladı…

Tirebolu’nun geleneksel kültür ve sanatının bir kez daha tanıtılacağı 9. Kültür ve Sanat Günleri için geri sayım başlarken; söz konusu etkinliğe ev sahipliği yapacak olan TİRDEF’te son hazırlıklar ele alındı.

25 Aralık Çarşamba günü İstanbul’da federasyon merkezinde Genel Başkan Necdet Demirel başkanlığında bir araya gelen TİRDEF’li yöneticiler, son hazırlıkları görüşerek, kendi aralarında istişarelerde bulundular. Yeni yılın ilk günlerinde yapılacak olan etkinlikte Tirebolu’nun Üsküdar’a sığmayacağını ileri süren TİRDEF’li başkan ve yöneticiler, bu yıl 9’ncusu gerçekleşecek olan Kültür ve Sanat Günleri’ne tüm hemşerilerimizi davet ettiklerini bir kez daha yineleyerek, söz konusu etkinliğin 5 Ocak 2020 Pazar günü İstanbul Üsküdar Bağlarbaşı Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşeceğini hatırlattılar. İstanbul’daki etkinliğe Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce ile Belediye Başkanı Burhan Takır’da katılacak.