TİRDEF’in yeni yönetimi görev bölümü yaptı… - Genel | Tirebolu Ekspress Haber

TİRDEF’in yeni yönetimi görev bölümü yaptı…


21 Ocak 2018’de gerçekleşen 6’ncı olağan kongrede Necdet Ali Demirel’in Genel Başkanlığa seçildiği TİRDEF’te, beklenen görev dağılımı yapıldı ve Genel Başkan Yardımcıları da belli oldu…

Tirebolu Dernekler Federasyonu’nda (TİRDEF) 21 Ocak 2018 tarihinde gerçekleşen 6’ncı olağan kongrede yönetime seçilen yeni yöneticiler kendi aralarında toplanarak, görev bölümü yaptılar. Bilindiği gibi, iki adayın yarıştığı kongrede Kovanpınarlı hemşerimiz Necdet Ali Demirel, TİRDEF’te Genel Başkanlığa seçilmişti.

Merkezi İstanbul’da bulunan ve Tirebolu’nun en büyük STK’larından bir olan TİRDEF’te, Genel Başkan Demirel başkanlığında yapılan ilk toplantıda yapılan görev dağılımı sonunda; Necati Yılmaz Genel Başkan Vekilliğine getirilirken; Belgin Yılmaz Genel Sekreter ve Burhan Tozlu’da Genel Muhasip oldu. Yeni yönetimde Genel Başkan Yardımcılıklarına getirilen isimlerden Bülent Akça Bursa Sorumlusu olurken; Nazmi Güler Yerel Yönetimler, Basın-Yayın v e Halkla İlişkilerden Sorumlu; Kamil Sakal Teşkilatlardan Sorumlu; Ahmet Takır ve Mehmet Kuzu Sosyal İşlerden Sorumlu; Bekir Yılmaz ve İbrahim Aydın Proje ve Kaynak Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcıları olarak görev aldılar.

Federasyonda ayrıca; Mehmet Öztürk, Arif Emanet, Hayati Ses, Aydın Demiral ve Metin Karadeniz gibi Yönetim Kurulu üyeleri, Proje Geliştirmeden Sorumlu yönetici olurlarken; Mustafa Gedik ile Mustafa Kazan’da Gençlik Kollarından Sorumlu Yönetim Kurulu üyeleri olarak belirlendiler. Bu arada, Halil Tozlu federasyonun Tirebolu Temsilciliğine ve Erdoğan Kara’da Ankara Temsilciliğine getirildiler. TİRDEF’te görev bölümü yapan yeni yöneticileri tebrik ediyor ve kendilerine başarılar diliyoruz.