TİRDEF’te Demirel, güven tazeledi! | Tirebolu Ekspress Haber

TİRDEF’te Demirel, güven tazeledi!

Tirebolu Dernekler Federasyonu’nun 7’nci olağan kongresi 2 Şubat Pazar günü Üsküdar’da yapıldı ve Genel Başkan Necdet Demirel ile ekibi yeniden göreve getirildi…

Merkezi İstanbul’da bulunan Tirebolu’nun en büyük STK’larından biri olan TİRDEF’te yeni dönem için kongre yapıldı ve Genel Başkan Necdet Demirel, güven tazeleyerek tekrar aynı göreve getirildi. TİRDEF’in 7’nci olağan genel kurulu 2 Şubat Pazar günü Üsküdar Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi’nde geniş bir katılımla gerçekleşti.

Divan Başkanlığını hemşerimiz Prof. Dr. Halit Keskin’in yaptığı kongrede, eski Genel Başkanlardan Haldun Domaç ile TİRDEF’te önceden görev yapan çok sayıda yönetici de hazır bulundu. Mevcut Genel Başkan Demirel’in tek listeyle katıldığı genel kurulda, kendisi bir kez daha güven tazelerken; eski Yönetim Kurulunda ise birkaç değişiklik oldu. Gayet samimi bir havada yapılan kongreye bazı köy dernek başkanlarıyla birlikte Giresun Belediye Başkan Yardımcısı hemşerimiz Abdurahman Demirel, Giresun Dernekler Federasyonu Başkanı Muhterem Memiş, Harşıt Dernekler Federasyonu Başkanı Temel Bilecen, Giresun Medya Platformu Başkanı hemşerimiz İbrahim Balcıoğlu, Bağcılar Belediye Meclisi Üyesi Ziya Yılmaz ve şair Hatice Satgun gibi saygın isimler de katıldı.

Kongre sonunda bir konuşma yapan TİRDEF Genel Başkanı Demirel, tüm katılımcılara ve davetlilere teşekkür ederek, federasyon olarak gerçekleştirecekleri çalışmalardan bahsetti. Konuşmasında ana tema olarak, “Bizim amacımız Tirebolu’ya hizmettir” diyen Demirel, “Biz, federasyon olarak Tirebolu’nun daha iyi yerlere gelmesi için çalışan ve bunu da yönetici arkadaşlarımızla birlikte çözme çabası içinde olan bir kuruluşuz. Bu zamana kadar federasyonumuza hizmet eden ve Tirebolu için fedakarlık yapan tüm yönetici arkadaşlarıma ve değerli hemşerilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. TİRDEF, Tirebolu için vardır ve bizler de ilçemizin geleceği için buradayız” şeklinde ifadeler kullanarak, TİRDEF’in her geçen gün daha da büyüdüğünü sözlerine ekledi. Demirel ve ekibini kutluyor ve yeni dönem için kendilerine başarılar diliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir