TİRDEF’te dernek üye sayısı 24’ü buldu! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

TİRDEF’te dernek üye sayısı 24’ü buldu!


Merkezi İstanbul’da bulunan ve ilçemizin en büyük STK’larından biri olan Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF), ilçemizle ilgili dernekleri bünyesine katmaya devam ediyor…

Tirebolu’nun en büyük ve en önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF), ilçemizle ilgili dernekleri bünyesine almaya devam ediyor. Merkezi İstanbul’da bulunan ve Tirebolu’muz adına önemli işlere imza atan TİRDEF’te, son iki katılımla birlikte üye dernek sayısının 24’e çıktığı bildirildi. TİRDEF’li yöneticiler, geride kalan 2019’un sonlarında Eymür Köyü Derneğinin katılımıyla 22’ye çıkan üye sayısının, 2020’de 24’e yükseldiğini belirterek, son olarak Dokuzkonak Köyü Derneği ile Harkköy Köyü Derneği’nin de federasyon çatısı altına girdiğini kaydettiler.

TİRDEF’e kayıtlarını yaptıran Dokuzkonak Köyü Derneği Başkanı İsmail Yılmaz ve Harkköy Köyü Dernek Başkanı İrfan Palaz, Tirebolu Dernekler Federasyonu bünyesine kabul edilmelerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, TİRDEF yöneticilerine teşekkür ettiler. Öte yandan, TİRDEF’te 2 Şubat 2020 tarihinde kongre yapılacağı duyuruldu.