TİRDEF’ten ilk ziyaret, Prof. Dr. Şahin’e! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

TİRDEF’ten ilk ziyaret, Prof. Dr. Şahin’e!


Yeni göreve gelen Tirebolu Dernekler Federasyonu Genel Başkanı ve bazı yöneticiler, İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü değerli hemşerimiz Prof. Dr. Bahri Şahin’i makamında ziyaret ederek, görüş alış-verişinde bulundular…

Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF’te) yeni göreve gelen Genel Başkan Necdet Demirel başkanlığındaki bir heyet, ilk resmi ziyaretini İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü değerli hemşerimiz Prof. Dr. Bahri Şahin’e yaptı.

TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel nezaretinde Prof. Dr. Şahin’i makamında ziyaret eden Genel Başkan Vekili Necati Yılmaz, Yerel Yönetimler, Basın-Yayın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Nazmi Güler ve Sosyal İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Kuzu’dan oluşan heyet, Rektör Şahin ile Tirebolu hakkında görüş alış-verişi yaparak, karşılıklı fikir teatisinde bulundular. Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şahin, TİRDEF yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kapılarının her zaman kendilerine açık olduğunu ve Tirebolu’ya yapılacak hizmetlerde elinden gelen her türlü desteği vermeye hazır bulunduğunu söyledi. TİRDEF Genel Başkanı Demirel ve yönetim kurulu üyeleri, Rektör Şahin’e, kendilerine gösterdiği sıcak ilgi ve alakadan dolayı teşekkürlerini sundular.