TİRDEF’ten Yardım Kampanyası! - KÜLTÜR | Tirebolu Ekspress Haber

TİRDEF’ten Yardım Kampanyası!


Merkezi İstanbul’da bulunan Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF), ilçede faaliyette bulunan Eğitim ve Kültür Derneği’ne kıyafet yardımı yaptı…

Merkezi İstanbul’da bulunan ve Tirebolu’nun en büyük STK’larından biri olan Tirebolu Dernekler Federasyonu (TİRDEF), Özlü Derneği aracılığı ile diğer dernekler için Yardım Kampanyası başlattı.

TİRDEF’in İstanbul’da başlattığı kampanya kapsamında kendilerine kıyafet bağışında bulunan Özlü Derneği’nin temin ettiği malzemeleri, Tirebolu’daki Eğitim ve Kültür Derneği’ne teslim ettiler. TİRDEF Genel Sekreteri Recep Karakoç ile Yönetim Kurulu üyeleri Şükrüye Olgun ve Sedat Akyıldız, toplanan kıyafetleri Tirebolu Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Cemile Dede’ye birlikte takdim ettiler.

Tirebolu Eğitim ve Kültür Derneği Başkanı Dede, derneğe kıyafet yardımında bulunan TİRDEF yöneticilerine teşekkür ederek, bu kıyafetlerden elde edecekleri geliri, burs verdikleri öğrenciler için kullanacaklarını bildirdi. TİRDEF’in bu tür yardımlara devam edeceği kaydedildi.