Tirebolulu 2 futbolcu, Denizli’ye gitti! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolulu 2 futbolcu, Denizli’ye gitti!


Tireboluspor altyapısından yetişen genç futbolculardan Kemal Toraman ve Mehmet Keskin, bundan böyle Denizlispor altyapısında oynayacaklar…

Giresun Amatör Liglerinin köklü takımlarından Tireboluspor’un altyapısında yetişen Mehmet Keskin ve Kemal Toraman, yeni sezon için anlaştıkları Denizlispor ile idmanlara çıkmak üzere Denizli’ye gittiler.

Süper Lige bir süre aradan sonra tekrar çıkan Denizlispor ile daha önceden anlaşan ve beğenilen 2 futbolcu, Yeşil-Siyahlı takımın idmanlarına katılmak üzere 27 Temmuz Cumartesi günü ilçeden ayrıldılar. Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal ile Genel Kaptan Mahmut Bora ve antrenör Necati Akyol tarafından Denizli’ye uğurlanan genç futbolcular Kemal ve Mehmet, 29 Temmuz Pazartesi gününden itibaren Yeşil-Siyahlı takımın altyapısında idmana çıkacaklar.

Genç ve yıldız adayı 2 futbolcunun Tireboluspor’dan ayrılmasına üzüldüklerini, ancak onların gelecekleri yönünden sevindiklerini bildiren Başkan Kemal, “İki futbolcumuz da gelecek vaadeden isimler. Kulüp olarak onların önünü açmak ve geleceklerine yön vermek için elimizden gelen herşeyi yapıyoruz ve yapacağız. Her iki futbolcumuz da istikbal vaadeden oyuncular. Onların geleceğinin parlak olduğuna inanıyoruz” diyerek, böylesine yetenekli futbolcuları görmeyip değerlendiremeyen Giresunsporlu yöneticilere serzenişte bulunmaktan geri kalmadı.