Tirebolu Ak kadro, gece-gündüz durmak bilmiyor! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Ak kadro, gece-gündüz durmak bilmiyor!


24 Haziran seçimleri için gecesini gündüzüne katarak, köy köy ve mahalle mahalle dolaşan Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı’na, Belediye Başkanı Karabıçak’da sınırsız destek veriyor…

Ak Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı, 24 Haziran seçimleri için gece-gündüz demeden çalışmalarına devam ediyor. Ak Parti İlçe Seçim Koordinasyonu Başkanı Halil Bayrak tarafından planlanan proğramlara, Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’da sınırsız destek veriyor.

Seçim öncesinde daha çok vatandaşa ulaşmaya çalıştıklarını kaydeden Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, oluşturdukları kalabalık bir ekiple gündüz saatlerinde ilçeye gelen vekil adaylarıyla birlikte olduklarını ve geceleri de köyleri dolaştıklarını belirterek, “Biz; güçlü bir meclis, güçlü bir hükümet ve güçlü bir Türkiye olması için uğraş veriyoruz. Bunu da sağlamak için 24 Haziran seçimlerine büyük önem veriyoruz” dedi.

Tirebolu’daki seçim çalışmalarına gece-gündüz aralıksız devam eden Ak Parti İlçe Teşkilatındaki görevliler ve partililer, gündüzleri iftarı ve geceleri de sahuru bekleyen vatandaşlarla bire bir görüşmeler yaparak, 24 Haziran seçimleri için kendilerinden Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’a ve Ak Parti’ye destek istiyorlar. Bu arada, ilçe merkezinde ve köylerde bazı STK’lar tarafından düzenlenen iftar proğramlarına da tam kadro katılan Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı, 24 Haziran yaklaştıkça tüm birimlerdeki seçim çalışmalarını yoğunlaştırıyor. Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın bayramda da çalışmalarını sürdüreceğini bildiren SKM Başkanı Bayrak, “Reisimizin de dediği gibi, durmak yok, yola devam. Bizim mücadelemiz sonuna kadar sürecek. Vakit Türkiye vakti, vakit Giresun vakti, vakit şimdi Tirebolu vaktidir” diyerek, Ak Partinin ve Ak kadronun asla pes etmeyeceğini sözlerine ekledi.