Son Dakika

Mayıs 28 2024 | Salı
SİYASET

Tirebolu Ak Parti, görev bölümü yaptı!

İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen başkanlığında toplanan Ak Parti Yönetim Kurulu üyeleri, kendi aralarında görev bölümünü gerçekleştirerek, yeni dönem için kolları sıvadılar…

Tirebolu Ak Parti’nin yeni İlçe Teşkilatı, M. Yaşar Dikmen başkanlığında 17 Eylül Salı günü biraraya gelerek, görev bölümü yaptı.

Bir süre önce Genel Merkez tarafından Tirebolu İlçe Başkanlığı’na getirilen M. Yaşar Dikmen’in, kısa sürede oluşturduğu Yönetim Kurulu listesi onaylandıktan sonra yeni yöneticilerle ilk İstişare Toplantısı yapan İlçe Başkanı Dikmen, bu toplantıdan bir gün sonra da arkadaşlarıyla biraraya geldi ve Yönetim Kurulunda görev bölümü yaptı. Mehmet Yaşar Dikmen başkanlığındaki Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı’nda görev bölümü şöyle gerçekleşti:

İlçe Siyasi Hukuk İşleri Başkanı: Tayyip Çamur, İlçe Teşkilat Başkanı: Sinan Bayraktar, İlçe Seçim İşleri Başkanı: Aydın Köse, İlçe Tanıtım Medya Başkanı: İbrahim Coşkun, İlçe Sosyal Politikalar Başkanı: Yakup Yıldız, İlçe Yerel Yönetimler Başkanı: Halil Demiral, İlçe Ekonomi İşler Başkanı: Abdullah Beşirli, İlçe Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı: Kazım Eser, İlçe Mali ve İdari İşler Başkanı: Sedat Uçar, İlçe Sekreteri: Emine Gül Üstün. Bu arada, Ak Parti’nin 15 kişilik Yönetim Kurulu listesinde yer alan diğer isimler olan Fahrettin Öztürk, Ahmet Atacan, Hasan Cinci ve Mehmet Kertmen’de yönetimde faal üye olarak görev alacaklar.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler