Tirebolu Ak Parti Teşkilatı, muhtarların dertlerini dinledi… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Ak Parti Teşkilatı, muhtarların dertlerini dinledi…


Milletvekili adayları Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk ile Belediye Başkanı Karabıçak’ın da katıldığı toplantıda, ilçedeki muhtarlara kahvaltı verildi…

24 Haziran seçimleriyle ilgili olarak son çalışmalarını yapan Hasan Durmuşkaya başkanlığındaki Ak Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı, köy ve merkezde görevli muhtarlarla bir araya gelerek, muhtarların dert ve dileklerini dinledi.

İlçenin Gölağzı mevkiindeki Mav-Yeşil Restaurant’ta gerçekleşen kahvaltılı buluşmaya, Giresun Ak Parti Milletvekilleri ve aynı zamanda vekil adayları Cemal Öztürk ve Sabri Öztürk ile Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak’da katıldı. Bu arada, 22. Dönem Milletvekili Ali Temür ile İl Genel Meclisi Üyelerinin de hazır bulunduğu kahvaltılı toplantıda, muhtarların dert ve dileklerini dinleyen Ak Partili kurmaylar, önümüzdeki süreçte ilçe merkezine ve köylere yapılacak yatırımlardan bahsettiler.

24 Haziran seçimlerinde Ak Partinin daha da güçlenerek çıkmasıyla hizmetlere kaldıkları yerden devam edeceklerini bildiren milletvekili adayları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da başkanlığa getirilmesiyle Türkiye’nin şahlanacağını öne sürerek, “Biz, 24 Haziran’da güçlü bir Türkiye parolasıyla yola çıktık. Ak Parti Hükümeti ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan milletten alacağı güçle ülkeye istikrar getirecek ve bundan da hepimiz kazançlı çıkacağız. Yeni ve güçlü bir iktidar ile ilçemizin, ilimizin ve bölgemizin her türlü sorunlarını aşacağız. 24 Haziran seçimleri ülkemiz için adeta bir milat olacak ve yeni başkanlık sistemiyle bambaşka bir hüviyete bürüneceğiz” şeklinde ifadelerde bulundular ve Pazar günkü seçimler için tüm muhtarlardan destek istediler.