Tirebolu Ak Parti’de İstişare Toplantısı…

Ak Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı’nda Temmuz ayı Daraltılmış Danışma Kurulu Toplantısı 19 Temmuz Cuma günü yapıldı…

Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın Temmuz ayı Daraltılmış Danışma Kurulu Toplantısı 19 Temmuz Cuma günü, İlçe Başkan Vekili Yusuf Bayrak’ın başkanlığında yapıldı. Toplantıda Ak Parti İl Başkan Vekili ve İlçe Koordinatörü Nazım Elmas’da hazır bulundu.

Ak Parti İlçe Teşkilat binasında yapılan toplantıya; İl Genel Meclisi Üyesi Murat Aslan, partinin yönetim kurulu üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları, köy ve mahalle başkanları ile partililer katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan ve Ak Partinin misyonu hakkında önemli açıklamalarda bulunan İlçe Başkan Vekili Bayrak, halkın sorunlarının çözümü için birlik ve beraberlik mesajları vererek, iletişim konusuna vurgu yaptı. Ak Partinin her zaman vatandaşların yanında olduğunu ve derdi olanlarla dertlendiğini dile getiren Bayrak, teşkilat mensuplarından birlik ve beraberlik içinde çalışma beklediğini belirterek, “Biz, iktidar partisi olarak daima sorun çözen ve vatandaşların hizmetinde olan bir anlayışla hareket ediyoruz. Bizler yerel yöneticiler olarak önce ilçemizin ve halkımızın sorunlarıyla ilgilenmek ve bunlara çözüm yolları bulmak durumundayız. Partimizin güçlü misyonuyla hareket ederek, yerel sorunların çözümü için çaba göstereceğiz. Nerede ve nasıl hareket edeceğimizi gayet iyi biliyoruz. Bulunduğumuz çevrede görülen eksiklikleri ve yapılacak hizmetleri, tek tek ve önem sırasına göre hayata geçirmek için çalışacağız” dedi.

Gayet samimi bir ortamda geçen İlçe Danışma Kurulu Toplantısında söz alan Koordinatör Elmas ile İl Genel Meclisi Üyesi Aslan ve Belediye Meclisi Üyesi Halil Kadıoğlu’da, kendi çalışmalarıyla ilgili bilgiler vererek, Tirebolu’ya gelecek yatırımlar hakkında açıklamalarda bulundular.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir