Tirebolu Ak Parti’de yeni yılın ilk toplantısı! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Tirebolu Ak Parti’de yeni yılın ilk toplantısı!


Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı’nın Ocak ayı Genişletilmiş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı, Milletvekili Sabri Öztürk’ün de katılımıyla 10 Ocak Cuma günü yapıldı…

Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı, yeni yılın ilk toplantısını 10 Ocak Cuma günü (bugün) geniş bir katılımla yaptı ve gündemdeki konuları ele aldı. Ak Parti’nin Genişletilmiş İlçe Danışma Kurulu Toplantısına Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’de katıldı.

10 Ocak Cuma günü öğleden sonra Ak Parti Tirebolu İlçe Başkanı M. Yaşar Dikmen’in, açılış ve selamlama konuşmasıyla başlayan Danışma Kurulu Toplantısında; Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ün yanı sıra, İl Başkanı Kenan Tatlı, İlçe Koordinatörü Naim Elmas, Yerel Yönetimler Başkanı Haldun Şehitoğlu ile Medya Tanıtım Başkanı Yener Türk’de hazır bulundu. İl Genel Meclisi Üyesi Murat Arslan’ın da katıldığı toplantıya, İlçe Teşkilatının tüm birimleri tam tekmil olarak iştirak ederken; yeni yıla ait ilk oturumda Milletvekili Öztürk ile İl Başkanı Tatlı ve İlçe Koordinatörü Elmas, birer konuşma yaptı.

Şu anda seçim takvimi de işleyen Ak Parti’de, gündemdeki önemli konular ele alınırken; örgütsel olarak yapılacak çalışmalar üzerinde de duruldu. Ak Parti İlçe Başkanı Dikmen, Ocak ayı Genişletilmiş İlçe Danışma Kurulu Toplantısında ilçenin sorunlarının da ele alındığını belirterek, sorunların çözümü konusunda teşkilatın isteği doğrultusunda çalışmalar yapılacağını bildirdi.